

276 ₴/рулон
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Папірний рушник у рулоні “Джамбо”, 2-шаровий, білий, виготовлений зі 100% целюлози, має довжину 150 м і не містить перфорації. Завдяки відсутності відривів, цей рушник призначений виключно для автоматичних диспенсерів, у яких лезо робить відріз самостійно.
Підходить як аналог до диспенсерів бренду Katrin, TORK забезпечуючи сумісність та надійну подачу полотна. Ідеально для професійного використання у місцях з високою прохідністю: кафе, ресторани, торгові центри, бізнес-центри, клініки.
Характеристики:
• Тип: паперовий рушник у рулоні “Джамбо”
• Матеріал: 100% целюлоза
• Колір: білий
• Шари: 2
• Перфорація: відсутня
• Довжина рулону: 150 метрів
• Упаковка: 6 рулонів
Ключові переваги:
• Сумісно з автоматичними диспенсерами
• Підходить як аналог під диспенсери Katrin, TORK
• Щільна та міцна целюлоза
• Підходить для професійного та побутового використання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Картонно-паперова компанія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип паперових рушників | Рулонні на гільзі |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Щільність паперу | 20 г/м2 |
| Тиснення | Так |
| Перфорація | Ні |
| Колір | Білий |
| Кількість метрів в рулоні | 150 м |
| Діаметр гільзи | 38 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 215 мм |