


23,85 ₴/упаковка
23,13 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Купівля продукції в «Dolia Service» – це відмінна можливість придбати оптову партію товару за обґрунтованою і чесною ціною. Серед різноманіття комерційних пропозицій ми завжди вибираємо для Вас найбільш вигідні.
Крім того, ми проводимо незмінний контроль якості постачаємої продукції, адже ми зацікавлені в чесних і взаємовигідних ділових відносинах з Вами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Картонно-паперова компанія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип паперових рушників | Листові |
| Тип складання | V (Z-Z)-укладання |
| Матеріал основи | Макулатура |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 150 шт. |
| Довжина листа | 19 см |
| Ширина листа | 23 см |
| Тиснення | Так |
| Колір | Сірий |
| Ширина пачки | 20 см |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Макулатура |