

88 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Дерев'яні мішалки в індивідуальному паперовому впакуванні — практичне рішення для кафе, ресторанів, офісів та закладів формату to go.
Довжина 17,8 см ідеально підходить для склянок 200-500 мл.
Кожна мішалка упакована окремо, що забезпечує гігієнічність.
Ці одноразові мішалки в індивідуальній упаковці зручні при видачі клієнту та ідеально підходять для кави, чаю, соку або какао.
Мішалки дерев'яні екологічні та безпечні.
Також використовуються як дерев'яна паличка для розмішування у точках продажу з високою прохідністю.
В упаковці – 250 штук.
Відмінний вибір для тих, хто хоче купити мішалки для напоїв із доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Мішалка |
| Призначення | Для гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Натуральне Дерево |
| Колір | Крафт |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 17.8 мм |
| Висота | 178 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Індивідуальна |
| Користувальницькі характерисики | |
| Кількість у ящику | 10 шт |