
67,20 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Тарілка |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Крафт |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 5 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість упаковок у ящику | 30 |