


9,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Тримач для 4-х паперових стаканів виготовлений з пресованого картону. Використовується для комфортного перенесення склянок з кавою, чаєм та іншими гарячими й холодними напоями. Придатний для використання з паперовими склянками об'ємом від 200 до 500 мл. Передбачений для одночасного перенесення чотирьох склянок з вмістом різного виду напоїв.
Купити тримач для чотирьох стаканів можна на сайті Doliaservice.com.ua та за телефоном 0672386268
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Перенесення для склянок |
| Призначення | Для гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Крафт |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Виробник | Huhtamaki |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість у ящику, шт. | |
| Кількість у ящику | 220 шт |