


3,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Тримач для 2-х паперових стаканів виготовлений з пресованого картону. Використовується для комфортного перенесення склянок з кавою, чаєм та іншими гарячими та холодними напоями. Придатний для використання з паперовими склянками об'ємом від 200 до 500 мл. Передбачений для одночасного перенесення двох склянок з вмістом різного виду напоїв.
Купити тримач для чотирьох стаканів можна на сайті Doliaservice.com.ua та за телефоном 0672386268
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Перенесення для склянок |
| Призначення | Для гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Крафт |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 42 мм |
| Виробник | Huhtamaki |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Кількість у ящику, шт. | |
| Кількість у ящику | 480 шт |